Pozysfera

POZNAJ

zespół

Małgorzata Waliczek

Pozysfera – miejsce, w którym właśnie jesteś, powstało z marzeń i wielkiej pasji do rozwoju, pogłębiania wiedzy i sympatii dla dzieci, rodziców, opiekunów – ludzi. Nazywam się  Małgorzata Waliczek, jestem pedagożką,  terapeutką pedagogiczna, trenerką TUS, terapeutka ręki i założycielką Pozysfery. Od początku chciałam stworzyć miejsce, gdzie dzieci będą mogły rozwijać się poprzez różne formy zabawy, takie jak Sensoplastyka®. Znalazłam lokal, urządziłam go z czułością i zaangażowaniem i… zakochałam się. Dzieci i ich rodzice wnieśli do Pozysfery tyle radości i energii, że zainspirowali mnie do dalszego rozwoju. Dziś z radością zapraszam Was nie tylko do sali warsztatowej, ale do centrum Terapii i Zabawy, gdzie dzieci i ich opiekunowie znajdą wsparcie w pokonywaniu trudności, gdzie maluchy mogą odkrywać swój potencjał i kreatywność, gdzie fantastyczny zespół specjalistów, instruktorów i animatorów na co dzień dba o każdego naszego Gościa.

Mateusz Waliczek

Ratownik KPP i instruktor pierwszej pomocy. Prowadzi warsztaty w Pozysferze i opiekuje się grupami terapeutycznymi.

Marzena Michalczyk-Tylek

Śpiewaczka i instruktorka zajęć Smyko-Multisensoryka®, które łączą muzykę, ruch izabawę. W Pozysferze prowadzi warsztaty i zajęcia umuzykalniające dla dzieci, które rozwijają słuch, rytmikę i ekspresję.

Natalia Łępicka

Pedagog specjalnym z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi zajęcia nauki czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną oraz zajęcia przygotowania szkolnego dla przedszkolaków i zerówkowiczów.

jak

pracujemy

W Pozysferze wiemy, jak ważna jest kompleksowa pomoc dla dzieci z trudnościami w nauce i rozwoju. Dlatego oferujemy szeroki zakres usług, które wspierają rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Nasze usługi to nie tylko terapia pedagogiczna, ale także trening umiejętności społecznych, nauka czytania, terapia ręki i wiele innych. Pracujemy z dziećmi w różnym wieku i z różnymi potrzebami, zawsze dostosowując się do ich indywidualnych możliwości i celów. Nie ograniczamy się do pracy z dzieckiem, ale angażujemy również jego opiekunów w proces terapii. Z nimi rozmawiamy o postępach, problemach i oczekiwaniach, proponujemy najlepszą formę pracy i współpracy. W Pozysferze stawiamy na profesjonalizm, zaangażowanie i empatię. Zapraszamy do naszego gabinetu terapii pedagogicznej, gdzie każde dziecko znajdzie swoje miejsce i szansę na rozwój.